Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přirozená krása těla

8. 5. 2016

face-1146038_1920.jpg

   Krása těla v hávu z rosy...

 

      Proč, a z jakého důvodu, pokud pomineme ten nicotný důvod, kterým je chlad, se lidé halí do mnoha a mnoha dílů oblečení? Snad jen pro to, aby se parádili? Není přeci  krásnější tělo nahé, oděné jen do stínu stromů? Samozřejmě že je. Kdo tvrdí opak, lže sám sobě. Je příjemné nechat nahé tělo ovívat jemným vánkem, hřát si pokožku paprsky zlatavého slunce, cítit každý dotek stébla trávy na svém hladkém těle.

   Jistěže, pokud je mráz a sníh, nebudeme běhat nazí, na to již naše těla nejsou zvyklá, ale pokud je krásný slunečný den, jsme na místech kde nikoho nerušíme a nikdo neruší nás, proč nesundat šat a nechovat se přirozeně. Pokud člověk jednou zakusí tuto svobodu, rozhodnout se volně, bez předsudků, že bude, nebo nebude na svém těle nosit oděv, již mnohdy nechce své vlastní tělo oblékat zbytečně, pokud k tomu nebude mít důvod.

   I my, členové duchovního hnutí Salaebra, se chceme, každý sám za sebe svobodně rozhodovat, zda šat nosit, či nikoli, pokud k tomu bude vhodná příležitost. A i k takovému účelu hledáme místo v naší krásné zemi, kde budeme sami sebou, kde nebudeme nikoho pohoršovat a nikdo nebude rušit nás. Dóm, ve kterém se budeme moci volně pohybovat, a bude jen na naší svobodné vůli, zda budeme oblečení, či nikoli.

   Takové chování je přeci vcelku přirozené, nikoho neuráží, mnohdy je i zdraví prospěšné, uvolňující a hlavně posilující ducha i mysl.

   Pokud i Vás toto dokáže oslovit, není nic jednoduššího, než se k nám přidat a budovat s námi takové místo, kde budeme sami sebou a již se nebudeme muset stydět za to, jací jsme, jak myslíme, jak jednáme. A v tom nám všem přeji mnoho štěstí...

 

autor: Rafael

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář